Image Alt

Hakkımızda

a

Hakkımızda

Aryum Tur 1987 yılından beri turizm sektöründe oto kiralama, transfer, kongre-seminer taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren Berrin ve Yılmaz Şenli tarafından 32 yıllık sektör deneyimlerinin birikimiyle yola çıkarak 2019 Nisan ayında hayata geçirilmiş bir acentadır.

İş hayatında bugüne kadar  en önem verdiğimiz iki konu güvenilir olmak ve kalite olmuştur. Biz mevcut deneyimlerimizin ışığı altında acentamızda bizi seçen herkesi herşeyden önce güven duyacakları, akabinde kaliteli bir hizmeti her daim güler yüzle alacakları şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Biz bizi seçenlere bir Türsab üyesi ve A grubu seyahat acentası belgesi sahibi olan Aryum Tur ile yurtiçi-yurtdışı seyahat programları-turları,gemi kuruvaziye turları, otel rezervasyonları, uçak ve feribot biletleri, kurumsal seyahat ve toplantı organizasyonları ,yurtiçi ve yurtdışı tüm oto kiralama, şoförlü oto kiralama ve transfer hizmetleri, vize işlemleri konusunda maksimum memnuniyeti hedef aldığımız bir hizmet anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz.

Vizyonumuz kendimize layık gördüğümüz hizmeti sizlere vermektir.

Misyonumuz sürekli gelişen sektörümüzde kendimizi yeniliklere  açık tutarak güvenilirlik ve  kaliteden ödün vermeksizin en güzel işleri hep biz yaparak bizi takibi bırakmamanız olacaktır